ZPĚT

Protože níže uvedený text pojednává o historii již nefunkčního serveru, ani odkazy na této stránce nejsou funkční.

4.2.2002 Stránky jsou spuštěné na doméně http://www.grafikawww.cz . S využitím PHP jsou celé vnitřně předělané.

14.1.2002 Jsou dostupné stránky alespoň ke stažení.

22.12.2001 Server Samuel je trvale mimo provoz, nejsou dostupná data ani se neví, jestli budou obnovena - nebude koupen nový server.

17.12. Stránky jsou dočasně nefunkční, důvod porucha serveru Samuel.

5.12. Aktualizovány tři kategorie, celkem přibylo 80 obrázků mezi TEČKY, VÝSTAVBU a ZVÍŘATA (počet dosáhl magické hranice 100).

27.11. Přidána další Pozadí do Windows, zavedeno praktické rozdělení pozadí. Nyní si můžete stáhnout pozadí podle rozlišení, které máte na svém monitoru nehrozí neostrosti a rozmazanosti při roztažení malého obrázku na celou obrazovku. Prozatím jsou rozlišení 1024x768 a 800x600 bodů.

8.11. Nový design horního menu. Přibyla zcela nová kategorie POZADÍ DO WINDOWS, kde v budoucnu naleznete pozadí vhodná spíše než na webové stránky, k použití do Vašeho operačního systému.

25.10. Aktualizována kategorie ČÁRY.

19.10. Přidána dočasná kategorie VÁNOCE, kde naleznete 160 obrázků pro vánoční úpravu Vašich stránek.

10.10. Proběhla vcelku rozsáhlá aktualizace. Další obrázky byly přidány mezi OHEŇ, POZADÍ, TLAČÍTKA a ZVÍŘATA.

27.9. Ve všech kategoriích, kde má logický smysl zavést hromadné stahování, již můžete využít této možnosti. Posledními třemi, kde jsem tuto možnost přidal jsou: VLAJKY, VÝSTAVBA a ZVÍŘATA. Další obrázky byly přidány mezi ANIMACE.

6.9. Hromadné stahování je možné v dalších čtyřech kategoriích: ŠIPKY, TEČKY, TECHNIKA a TLAČÍTKA.

5.9. Na těchto stránkách byl uvítán DVACETITISÍCÍ návštěvník stalo se tak 5.9.2001 v 7:48:38hod. Děkuji za přízeň.

16.8. Celková rekonstrukce IKON, bylo zde zaměněno dvanáct obrázků, které jsem převedl do jiných kategorií. Přidáno hromadné stahování a přibylo dalších 20 nových obrázků, takže celkový počet IKON je přes 200.

10.8. I v kategorii PÍSMENA je možné dostupné fonty písma stáhnout hromadně z jednoho místa.

6.8. Přidáno pohodlnější hromadné stahování všech obrázků do kategorií NAVIGACE, NEW a OHEŇ.

19.7. Přidáno pohodlnější hromadné stahování všech obrázků do kategorií ČÁRA, DISK/CD a E-MAIL.

17.7. Protože jsem při minulé aktualizaci vyčlenil novou kategorii TECHNIKA a do budoucna připravuji osamostatnění dalších skupinek obrázků. Bylo nutné předělat kategorii ANIMACE, přibylo zde 33 nových obrázků, které nahradily ty, které jsou nyní zařazeny v jiných kategoriích. Na podnět několika návštěvníků (s pomalejším připojením k síti) jsem založil novou stránku, kde není nutné prohlížet všechny obrázky, ale je možné pouze stahovat zabalené obrázky. Také jsem zajistil, aby se před načtením obrázků na stránce nejdříve objevil nápis soubor *.zip, který umožňuje stáhnout právě viditelné obrázky v jednom souboru. Tyto úpravy jsou prozatím pouze v kategorii ANIMACE. Ocením Vaše názory na provedené změny, v případě kladné odezvy tyto úpravy provedu i v dalších kategoriích.

11.7. Založena zcela nová kategorie: TECHNIKA.

30.5. Přidány obrázky do kategorie VÝSTAVBA a počet obrázků disket a CDček se v kategorii DISK/CD rozrostl na dvojnásobek.

16.5. Přidány obrázky do kategorie POZADÍ a TLAČÍTEK již naleznete přes 100.

3.5. Po dosti dlouhé době aktualizována kategorie TLAČÍTKA, obsah této kategorie se radikálně rozrostl a počet ŠIPEK přesáhl číslo 100.

18.4. Přidán další font (znaková sada) do kategorie PÍSMENO, dále aktualizovány EMAILY a mezi obrázky typu ČÁRY naleznete přes 100 různých linek.

4.4. Ke stávající kategorii diskety, jsem přidal i cd, nový název kategorie zní DISK/CD, prozatím zde naleznete 16obrázků. Byla aktualizována kategorie POZADÍ, kde počet dosáhl magické hranice 100.

21.3. Nastala první z avizovaných změn v pojmenovávání a organizaci kategorií, zrušil jsem kategorie HOME, BACK a nahradil novou společnou nazvanou NAVIGACE, kde do budoucna naleznete všechna potřebná tlačítka (home, back, next, preview, ...). Další změny budou následovat. Byla aktualizována kategorie ČÁRY.

7.3. po delší době byla aktualizována kategorie BACK. Mimo jiné jsem přidal další obrázky do kategorií ČÁRA, POZADÍ, ŠIPKY a VÝSTAVBA. Upozornění pro všechny uživatele, kteří načítají obrázky přímo tak, jak jsou uvedeny na mých stránkách: při příležitosti další aktualizace (21.3.) provedu významnou změnu v označování jednotlivých kategorií, vzniknou některé nové, jiné budou sloučeny. Proto je možné, že některé obrázky se nezobrazí na Vašich stránkách (po 21.3.). V případě, že se tak stane, dejte mi vědět a já sdělím nové jméno a umístění původního obrázku.

21.2. počet ANIMACÍ přesáhl magickou hranici 100, dále aktualizovány kategorie EMAILY, DISKETA a ZVÍŘE.

7.2. aktualizace kategorií ČÁRY a PÍSMENA. V kategorii PÍSMENA je již přes 150 znaků v celkem 6-ti fontech.

16.1. aktualizace kategorií ANIMACE a OHEŇ.

12.1. jsem provedl jsem provedl změnu v kategoriích OHEŇ a EMAIL, není okem viditelná, není více obrázků, ale některých uživatelů stránek se mohla dotknout. Změnil jsem a v následujících dnech ještě změním názvy obrázků v kategoriích OHEŇ a EMAIL, takže pokud jste na svých stránkách jakýmkoliv způsobem používaly staré názvy nezobrazují se Vám obrázky. Proto je nutné změnit název obrázku na Vašich stránkách. Změnu jsem provedl z důvodu snadné budoucí aktualizovatelnosti daných kategorií.

9.1. odstraněna kategorie VÁNOCE.

20.12. provedena aktualizace kategorií ANIMACE, ČÁRY a POZADÍ. Přeji mnoho úspěchů v roce 2001.

7.12. a 8.12. jsem přidal dočasně kategorii VÁNOCE, zde naleznete na 160 obrázků s támatikou vánoc a všeho co s nimi souvisí. Tuto kategorii při první aktualizaci v novém roce 2001 opět odstraním. Již nebude aktuální.

23.11. aktualizovány tyto kategorie ANIMACE, BACK, POZADÍ a po dlouhé době také kategorie ZVÍŘATA. Při příštím přidání obrázků 7.12. provedu změnu v pojmenovávání jednotlivých obrázků v kategorii oheň. Takže pokud se nějakým způsobem odvoláváte na obrázky v této kategorii na mých stránkách, zřejmě budete muset provést změnu. Úpravu provedu z důvodu snadné budoucí aktualizovatelnosti.

7.11. aktualizovány tyto kategorie ČÁRY, EMAILY, NEW, POZADÍ a TEČKY. V kategorie TEČKY již najdete 200 obrázků.

25.10. aktualizovány tyto kategorie ANIMACE, ČÁRY. Přidána kategorie odkazy , která je určena pro propagaci právě Vašich stránek.

10.10. jsem aktualizoval tyto kategorie ANIMACE, ČÁRY, DISKETY, PÍSMENA, POZADÍ a VLAJKY. Od příští aktualizace tj. 25.10.2000 Vám nabízím novou službu. V podstatě se jedná o výměnný systém odkazů, kdy já na své stránce uveřejním adresu Vaší stránky a vy naoplátku adresu mé. Z tohoto důvodu zřídím novou položku ODKAZY. Odkaz na mou stránku vypadá následovně: Grafika pro každou wwwstránku! Zde naleznete pravidla a bližší podrobnosti k výměně odkazů.

26.9. aktualizovány tyto kategorie ANIMACE, TEČKY (počet obrázků dosáhlo 150), VÝSTAVBA. Pokud jste si již dříve stáhly obrázky, zip soubor nebo se jakkoliv na svých stránkách odkazujete na obsah kategorie ANIMACE berte prosím na vědomí fakt, že jsem změnil názvy jednotlivých obrázků v této kategorii (ANIMACE). Stalo se tak z důvodu větší přehlednosti a jednodušší možnosti dalších aktualizací uvedené kategorie. Proto si znovu stáhněte zip soubory této kategorie. Děkuji za pochopení. Při této aktualizaci 26.9. jsem přidal novou, předem avizovanou kategorii TLAČÍTKA, prozatím jich tam najdete 60.

1.9. jsem aktualizoval tyto kategorie BACK, HOME, NEW a kategorii PÍSMENO, kde je již nyní ve 4 znakových sadách (fontech) celkově 101 písmen. Pro příští aktualizaci plánovanou na 26.9. plánuji přidat jednu velmi potřebnou kategorii - tlačítka. Těšte se.

9.8. provedena aktualizace. Přidal jsem obrázky do kategorií ČÁRY, POZADÍ, ŠIPKY a skupina TEČKY dosáhla počtu 100.

Omlouvám se všem, kteří čekají na aktualizaci, ale během prázdnin bude pouze jednou za měsíc.

Dne 16.6. dokončena aktualizace přidány obrázky do kategorie IKONY. Byly zrušeny málo obsazené kategorie HOT a VÝBUCHY, obrázky z nich a ještě pár dalších jsou v kategorii OHEŇ.

Dne 15.6. začátek aktualizace, dokončím zítra. Přidal jsem zcela novou, ale jistě potřebnou kategorii ŠIPKY a doplnil obrázky mezi ANIMACE a ČÁRY. Napříště u nejnověji aktualizovaných položek bude značka bylo upgradováno, která pravidelné návštěvníky upozorní na novinky. U jako aktualizace.

Dne 2.6. je dokončena aktualizace, jsou přidány obrázky do těchto kategorií: animace, čáry, emaily, new a zřejmě nejrozsáhlejší změna nastala v kategorii pozadí, která se rozrostla na takřka dvojnásobný rozsah. Počet obrázků email dosáhl sta.

Dne 1.6. začátek aktualizace.

Dne 19.5. je přidána kategorie PÍSMENA s celkem 75 obrázky v zatím třech znakových sadách.

K 15.5. provedenena malá aktualizace, do kategorií, kde to má smysl přidána ikonka soubor *.zip. Tzn. že přesně ty obrázky, co vidíte na obrazovce, si můžete stáhnout najednou. Doufám, že jsou odladěny dětské nemoci této stránky, pokud ne, pošlete mi email nebo vyplňte fomulář pod ikonkou Vítáme Vás (v horním menu).

K 1.5. jsou stránky téměř plně funkční, chybí doplnit pouze kategorii PÍSMENA, to se stane při nejbližší aktualizaci.

 
Nyní můžete objednat novinku - cena jen 1250 Kč.
Vánoční dárek: Need for speed 7